יש לך תכניות רבות לעתיד. אנו מציעים לך עתיד מקצועי.

האם ניתן לעשות תמיד התמחות אצל הנקל? האם יש מועדי הגשה לפנייה?

כן, בדרך כלל ההתמחות מתחילה במועדים שונים ואינה תלוייה בסמסטרים. וכן, הגש את הבקשה 6-4 חודשים מראש.באילו תחומים ניתן לעשות התמחות אצל הנקל?

ניתן לעשות אצלנו התמחות בתחומי המכירות, ובתחומים הטכניים. את משרות ההתמחות האקטואליות שאנו מציעים תוכל למצוא בעמודת העבודה.

  • מחלקות המכירות: שיווק, תקשורת חברות, מכירות, רכש, לוגיסטיקה, ניהול שרשרת אספקה, כספים, חשבונאות, ביקורת פנים, משפטים, כוח אדם, טכנולוגיית מידע וביקורת
  • מחלקות הכימיה: פיתוח מוצרים/טכנולוגיית יישום, מחקר ואנליזה
  • מחלקות טכניות: ייצור, טכנולוגיית ריתוך וחומרים, הנדסת תעשייה, כלכלת אנרגייה, טכנולוגיית מדידה ופיקוח, איכות הסביבה ובטיחות


אני מתעניין בהצעות עבודה רבות. מספיק להגיש מועמדות פעם אחת בלבד?

כן, הזן פעם אחת את הפרופיל המקצועי שלך בפורטל העבודה שלנו. באמצעות הפרופיל שלך באינטרנט תוכל להגיש מועמדות לעבודה למשרות שונות.כיצד אוכל להגיש מועמדות לעבודה בהנקל?

באמצעות פורטל העבודה שבאתר האינטרנט שלנו. בלחיצות עכבר ספורות, פשוט ומהר. העבר לנו בבקשה את כל מסמכי המועמדות שלך (לדוגמא: תעודות על התמחות, תעודות סיום לימודים, גיליון ציונים). עדיף להגיש מסמכים דיגיטליים בפורמט PDF.מה אעשה אם לא מצאתי הצעת עבודה מתאימה?

במקרה כזה הזן את הפרופיל המקצועי שלך בפורטל העבודה שלנו והפעל את סוכן העבודה. הוא יודיע לך אוטומטית באמצעות אי-מייל לגבי כל הצעות העבודה שיעניינו אותך הנמצאות בשוק התעסוקה שלנו.כמה זמן לאחר הגשת מועמדותי אני אתחיל בעבודתי או בהתמחותי בחברה?

הדבר תלוי בסוג העבודה. אך בדרך כלל העסקתך תתחיל מספר שבועות לאחר הגשת מועמדותך.  להתמחות, עליך להגיש מועמדות 4-6 חודשים מראש. למידע נוסף על תהליך הגשת המועמדות לעבודה בהנקל לחץ כאן.באיזו ארץ אני אקבל את משרתי הראשונה?

ברוב המקרים, משרתך הראשונה תהיה בארצך.  אך אם ברצונך לעבור לעבוד באתר של הנקל בארץ אחרת יתכן שיהיו לך הזדמנויות לכך – אחרי הכל, הנקל פועלת בכל רחבי העולם. האם עובדים יכולים לעבור בין תחומים עסקיים ו/או לארצות שונות?

כן – ניתן לעבור בין שניהם.  למעשה, פילוסופיית "Triple Two" של הנקל מקדמת זאת בכך שהיא מאפשרת לך לעבוד בשני תפקידים שונים, בשני תחומים עסקיים שונים ובשתי ארצות שונות.  ואף יותר אם אתה מעוניין בכך, שכן אנו מאמינים שזה טוב להתפתחותך האישית ולשיפור הבנתך את הנקל כחברה הפועלת בזירה הגלובאלית. מה הנקל מציעה בכל הקשור להכשרה מקצועית?

בהנקל יש מגוון שלם של הזדמנויות להכשרה מקצועית, ברמה המקומית והבינלאומית כאחת, כדי להכין אותנו היום לאתגרי המחר.  אקדמיית הנקל מארגנת סמינרים ברחבי העולם בשותפות עם בתי ספר מפורסמים למנהל עסקים.האם הנקל מציעה תכניות התלמדות למי שסיימו את הכשרתם?

לא – כל מי שסיימו את הכשרתם מקבלים משרות מלאות. הם נושאים באחריות מלאה מהיום הראשון לעבודתם ולעתים קרובות אף נוטלים חלק במשימות ובפרויקטים בינלאומיים.  בנוסף לכך, באמצעות מערכת רוטציית המשרות שלנו ופילוסופיית "Triple Two" הם זוכים להזדמנויות ליטול חלק במשימות מרתקות עוד יותר ולסיכויים רבים להתפתחות אישית בבית ובחו"ל.אלו משרות הנקל מציעה?

בהנקל מגוון רחב של תפקידים מסחריים, טכניים ופונקציונאליים.  למידע נוסף על משרות פנויות נא לעיין בפורטל המשרות בעמוד הבית שלנו.  כנס וראה – זה כדאי. 
קישורים פנימיים

twitter

 

 

Facebook

 

 

linkedin