אנו שותפים לתשוקה להשגת ההצלחה.


כולם אומרים שעבודה אמורה להיות מהנה. אנחנו בהנקל מלאים במוטיבציה לביצוע המשימות שלנו, אנו יוצרים השראה הדדית ואנו גדלים יחד לקראת אתגרים חדשים. כלומר : אנו משקיעים הכל על מנת להצטיין בהשגתם.

יש כאלה שאומרים שאנו אוהבים שינויים. אנו בהנקל אוהבים שינויים וגיוון - יום יום. אין משימה אחת הדומה לשניה. אנו פוסעים בדרכים חדשות, חדורים ברוח חלוצית, הרפתקנות ויצירתיות. באופן זה אנו יוצרים חידושים.

יש הסבורים כי גיוון הוא טעם החיים. בהנקל אנו חיים ונושמים את השינוי והגיוון מדי יום ביומו. אין משימה הזהה לקודמתה. אנו מאמצים נתיבי פעולה חדשים, המונעים על ידי רוח של יזמות, יצירתיות והרפתקה. כך אנו מקדמים את החדשנות בחברה.

האהבה לעבודה עושה את ההבדל.
אנו לא אוהבים להגיב אלא אוהבים לתת את הטון. אנו חושבים באופן עסקי ופועלים באופן פרואקטיבי. אנו מפתחים שווקים ומעצבים את העתיד: זאת מתוך הדדיות אינטנסיבית המושפעת מכבוד הדדי, מהימנות והוגנות.
 
הגיוון הקיים אצלנו יחיד במינו ורב ערך.
אתה יחיד ומיוחד ואתה בעל ערך רב עבורנו. לאף אדם אחר מלבדך אין את השילוב של ניסיון אישי, כשרון ומיומנות. כעובד שלנו אנו מעריכים ומכבדים את התכונות האישיות שלך המהוות תרומה משמעותית לתרבות הארגון שלנו.

קישורים פנימיים